Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Доставка на горива за автопарка и гориво за отопление за нуждите на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД — Хасково за период от 3 години
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09100000 Brandstoffen
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09100000 Brandstoffen