Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Metodický rámec pro systematickou identifikaci vznikajících rizik pro životní prostředí.
Spisové číslo: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Hlavní kód CPV
90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
— Zajištění přehledu nejmodernějších přístupů, nástrojů a postupů a spojených s identifikací vznikajících rizik pro životní prostředí.
— Vypracování všezahrnujícího metodologického rámce pro systematickou identifikaci vznikajících rizik pro životní prostředí v EU.
— Uspořádání a prezentace metodiky v průběhu workshopu.
Otevřená výzva k podání nabídek – samostatná zakázka na služby v délce 8 měsíců.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 100 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Otevřená výzva k podání nabídek ve vztahu k zadání jedné zakázky na služby na dobu trvání 8 let, bez možnosti prodloužení.
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Metodologirammer for systematisk identificering af nye risici for miljøet.
Sagsnr.: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
— Udarbejdelse af en oversigt over de nyeste metoder, værktøjer og praksisser i forbindelse med identificering af nye miljørisici.
— Udvikling af en samlet metodologiramme for systematisk identificering af nye miljørisici i EU.
— Tilrettelæggelse af metodologien og fremlæggelse på workshop.
Offentligt udbud — enkelt tjenesteydelseskontrakt på 8 måneder.
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 100 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud om tildeling af en enkelt tjenesteydelseskontrakt med en varighed på 8 måneder; ingen mulighed for forlængelse.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 98838-2016
Belgique-Bruxelles: Cadre méthodologique pour la détection systématique des risques environnementaux émergents
2016/S 059-098838
Avis de marché
Services
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Cadre méthodologique pour la détection systématique des risques environnementaux émergents.
Numéro de référence: ENV.F.3/SER/2016/0004.
II.1.2)Code CPV principal
90700000 Services relatifs à l'environnement
II.1.4)Description succincte:
— Donner un aperçu des approches, des outils et des pratiques de pointe liés à la détection des risques environnementaux émergents.
— Élaborer un cadre méthodologique global pour la détection systématique des risques environnementaux émergents dans l'UE.
— Organiser un atelier au cours duquel la méthode sera présentée.
Appel d'offres ouvert — contrat de services unique d'une durée de 8 mois.
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 100 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Appel d'offres ouvert en vue de l'attribution d'un contrat de services unique d'une durée de 8 mois, non reconductible.