Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΓΝ ΔΡΑΜΑΣ (ΥΠΟΕΡΓΟ 24) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΞΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 500.000,00€)
Αριθμός αναφοράς: 4/2023
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV33115000 Συσκευές τομογραφίας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ "ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΓΝ ΔΡΑΜΑΣ (ΥΠΟΕΡΓΟ 24) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΞΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 500.000,00€)"
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 403 225.81 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΓΝ ΔΡΑΜΑΣ (ΥΠΟΕΡΓΟ 24) ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΞΟΝΙΚΟΥ ΤΟΜΟΓΡΑΦΟΥ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ 500.000,00€