II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Διακήρυξη υπ΄ αριθ. 04/2017.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV09100000 Καύσιμα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Διενέργεια Δημόσιου Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού για την ανάδειξη προμηθευτή πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης, βενζίνης αμόλυβδης — ελαιολιπαντικών και υδραυλικών υγρών
των Παραρτημάτων του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Ανατολικής Μακεδονίας — Θράκης
Προϋπολόγισμος: (συμπ/νου ΦΠΑ 24 %)# 271 000 EUR.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 218 548.39 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για ένα μόνο τμήμα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09134100 Πετρέλαιο ντίζελ
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Προμήθεια Πετρέλαιο Κίνησης, ντίζελ για τα 6 Παραρτήματα του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Α.Μ.Θ.
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
Πετρέλαιο Θέρμανσης για ένα Παράρτημα του Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Περιφέρειας Α.Μ.Θ.
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 3
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09132100 Αμόλυβδη βενζίνη
Βενζίνη αμόλυβδη για τα 6 Παραρτήματα του Κέντρου.
II.2.1)Τίτλος:
Ελαιολιπαντικά γράσα και λίπη
Αριθμός τμήματος: 4
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09211000 Λιπαντικά έλαια και λιπαντικά μέσα
Ελαιολιπαντικά - γράσα και λίπη για τα αυτοκίνητα των Παραρτημάτων του Κέντρου.
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 5
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV09211610 Υγρά υδραυλικών συστημάτων
Υδραυλικά υγρά για τα αυτοκίνητα των 6 Παραρτημάτων του Κέντρου.