Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υποστήριξης για τη βιογεωγραφική διαδικασία του δικτύου Natura 2000
Αριθμός αναφοράς: ENV/2020/OP/0033
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ο στόχος αυτής της σύμβασης είναι να παρέχει υποστήριξη στην Ευρωπαϊκή Επιτροπή για την εφαρμογή της βιογεωγραφικής διαδικασίας του δικτύου Natura 2000. Αυτή η υποστήριξη αφορά κυρίως τη διοργάνωση, την προετοιμασία και τη διασφάλιση της ομαλής λειτουργίας σεμιναρίων, συναντήσεων και εργαστηρίων πρόσωπο με πρόσωπο ή μέσω βιντεοδιάσκεψης, τη διατήρηση των βιογεωγραφικών χαρτών πορείας σε επίπεδο περιοχής και τη συντήρηση και προώθηση πόρων που βασίζονται στο διαδίκτυο.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90700000 Περιβαλλοντικές υπηρεσίες
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Παροχή υποστήριξης για τη βιογεωγραφική διαδικασία του δικτύου Natura 2000.
Services - 10387-2021
Belgium-Brussels: Support for the Natura 2000 Biogeographical Process
2021/S 007-010387
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Support for the Natura 2000 Biogeographical Process
Reference number: ENV/2020/OP/0033
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
The aim of this contract is to provide support to the European Commission for the implementation of the Natura 2000 biogeographical process. This support mainly concerns organising, preparing and ensuring the smooth running of face-to-face or video conference seminars, meetings and workshops, maintaining the biogeographical region-level roadmaps and help maintaining and promoting web-based resources.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Support for the Natura 2000 biogeographical process.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Parama „Natura 2000“ biogeografiniam procesui
Nuorodos numeris: ENV/2020/OP/0033
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šios sutarties tikslas yra teikti paramą Europos Komisijai įgyvendinant „Natura 2000“ biogeografinį procesą. Teikiant šią paramą daugiausia reikės organizuoti, rengti ir užtikrinti sklandų fizinių ar per vaizdo konferencijas rengiamus seminarų, posėdžių ir praktinių seminarų darbą, kurie rengiami biogeografinėms regioninio lygio veiksmų gairėms palaikyti ir padėti palaikyti ir skatinti žiniatinklio išteklius.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Parama „Natura 2000“ biogeografiniam procesui.