Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες καθαρισμού για το χώρο γραφείων της ΕΑΤ
Αριθμός αναφοράς: EBA/2019/02/CSU/SER/OP
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Παροχή υπηρεσιών καθαρισμού για το χώρο γραφείων της ΕΑΤ — La Défense.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 950 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90919200 Υπηρεσίες καθαρισμού γραφείων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Οι υπηρεσίες που πρέπει να παρασχεθούν είναι οι εξής: καθημερινές υπηρεσίες καθαρισμού, καθημερινές υπηρεσίες φύλακα υπηρεσίας, περιοδικός καθαρισμός των κουζινών, των εσωτερικών παραθύρων, των γυάλινων διαχωριστικών και του δαπέδου με τάπητα. Πρέπει επίσης να περιληφθούν τα υλικά καθαρισμού και τα αναλώσιμα για κουζίνα/τουαλέτα.