Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
0623 ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΑΔ. ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡ. ΥΠΟΣΤΗΡ. ΣΥΜΦΩΝΙΩΝ ΜΕ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΛΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΗΡ. ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΕΣ ΣΤΗ ΓΕΩΓΡ. ΠΕΡ. ΤΩΝ ΝΟΜΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ, ΠΕΛΛΑΣ, ΚΙΛΚΙΣ, ΣΕΡΡΩΝ& ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ 6 ΜΗΝΩΝ
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79571000 Υπηρεσίες ταχυδρομικών αποστολών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι το έργο παροχής υπηρεσιών υποστήριξης συμφωνιών με πελάτες ΕΛΤΑ για τις Υπηρεσιακές Λειτουργίες στη γεωγραφική περιοχή των Νομών Ημαθίας, Πέλλας, Κιλκίς, Σερρών και Χαλκιδικής για χρονικό διάστημα έξι (6) μηνών, των παραγωγικών ταχυδρομικών λειτουργιών που αφορούν στη διαχείριση ταχυδρομικών αντικειμένων και στη λειτουργία των θυρίδων συναλλαγής, εκτός καθολικής υπηρεσίας, του οποίου οι όροι διαχείρισης και το αντίστοιχο τίμημα αποτελούν αντικείμενο της παρούσας διαδικασίας με σκοπό την ταχύτητα, την ασφάλεια και την ποιότητα των προς παροχή υπηρεσιών.
Τόπος εκτέλεσης του Έργου ορίζονται οι εγκαταστάσεις των ΕΛΤΑ στη γεωγραφική περιοχή των Νομών Ημαθίας, Πέλλας, Κιλκίς, Σερρών και Χαλκιδικής. Ο ανάδοχος ευθύνεται για την προσήκουσα και εμπρόθεσμη εκτέλεση του έργου και υπάγεται στην εποπτεία του αναθέτοντα φορέα.