Ísiltír, an-Petten: NL-Petten: Creatchonradh seirbhísí maidir le cothabháil agus mionoibreacha na suiteálacha innealtóireachta meicniúla de chuid an JRC in Petten, lena n-áirítear soláthar trealaimh
2018/S 064-141554
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
NL-Petten: Creatchonradh seirbhísí maidir le cothabháil agus mionoibreacha na suiteálacha innealtóireachta meicniúla de chuid an JRC in Petten, lena n-áirítear soláthar trealaimh
Uimhir thagartha: JRC/PTT/2018/R.2/0038/OC
II.1.2)Príomhchód CPV50000000 Repair and maintenance services
II.1.4)Cur síos achomair:
Do na suiteálacha innealtóireachta meicniúla de chuid an JRC in Petten (lena n-áirítear suiteálacha sláintíochta, téimh agus aerála), teastaíonn seirbhísí tacaíochta um chothabháil laethúil agus mionoibreacha, a sholáthróidh meicneoir ar an láthair in Petten. Tabharfaidh innealtóir pleanála cúnamh don mheicneoir ag suíomh an chonraitheora amach anseo, agus más gá teicneoir cúnta nó le teicneoir suiteála fuaraithe. Áirítear leis an gconradh freisin soláthar trealaimh chun críche na cothabhála agus na mionoibreacha.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 600 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise50000000 Repair and maintenance services
45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
45330000 Plumbing and sanitary works
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
NL-Petten: Creatchonradh seirbhísí maidir le cothabháil agus mionoibreacha na suiteálacha innealtóireachta meicniúla de chuid JRC in Petten, lena n-áirítear soláthar trealaimh.