II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn.
Uimhir thagartha: EASO/2016/464.
II.1.2)Príomhchód CPV39130000 Office furniture - UB01
II.1.4)Cur síos achomair:
Tá sé beartaithe ag EASO conradh soláthair creatlaí aonair a dhéanamh maidir le troscán a sholáthar. Beidh an conradh soláthair creatlaí roinnte ina 3 bheart: beart 1 — troscán oifige a sholáthar i Málta, beart 2 — troscán oifige a sholáthar sa Ghréig, beart 3 — troscán oifige a sholáthar san Iodáil agus b'fhéidir in áiteanna eile ina bhféadfadh EASO teophointí, moil agus oifigí a bhunú.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas na bearta uile
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn beart 1 Málta
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise39130000 Office furniture
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Glao oscailte ar thairiscintí maidir le troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn beart 1 Málta.
Troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn sa Ghréig beart 2
Uimhir an bhirt: 2
Glao oscailte ar thairiscintí maidir le troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn sa Ghréig beart 2.
Troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn san Iodáil beart 3
Uimhir an bhirt: 3
Glao oscailte ar thairiscintí maidir le troscán oifige a sholáthar don Oifig Tacaíochta Eorpach do Chúrsaí Tearmainn san Iodáil beart 3.