Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/25/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή υπηρεσιών για τη Λειτουργία και Συντήρηση της Μονάδας Κατεργασίας Αποβλήτων (ΜΚΑ) της ΒΙΠΕΘ
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90481000 Λειτουργία σταθμού επεξεργασίας λυμάτων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της παροχής υπηρεσιών αποτελεί η επί 24ώρου βάσεως, 7 ημέρες την εβδομάδα και για 3 ημερολογιακούς μήνες, ή έως 6 σε περίπτωση που θα ασκηθεί το δικαίωμα προαίρεσης, αποδοτική λειτουργία, συντήρηση, επισκευή, υγιεινολογική παρακολούθηση, αυστηρή τήρηση των περιβαλλοντικών όρων και των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας και συνολική ευθύνη της Μονάδας Κατεργασίας Αποβλήτων (ΜΚΑ) της ΒΙΠΕΘ, σύμφωνα με τους όρους και προϋποθέσεις που καθορίζονται στην παρούσα Διακήρυξη και τα λοιπά συμβατικά τεύχη. Το αντικείμενο της παρούσας παροχής υπηρεσιών περιγράφεται αναλυτικά στις Τεχνικές Προδιαγραφές, στην Ε.Σ.Υ. και στα λοιπά συμβατικά τεύχη και στοιχεία (τεύχη και σχέδια κατασκευής, ΦΑΥ, ΑΕΠΟ, Άδεια Λειτουργίας κλπ), τους όρους των οποίων πρέπει να εφαρμόζει πιστά ο ΠΥ.