Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt mill-awtorità kontraenti:
L-immaniġġjar tal-imħażen u d-dispaċċ ta' materjali tal-Uffiċċju tal-Informazzjoni tal-Unjoni Ewropea fil-Ġermanja.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 27: Servizzi oħrajn
Kodiċi NUTS DE DEUTSCHLAND
II.1.4)Informazzjoni dwar qafas ta' ftehimFtehim qafas b’operatur wieħed
Tul ta' żmien tal-ftehim qafas
Tul ta' żmien f’xhur: 12
Valur totali stmat tax-xiri għat-tul ta' żmien kollu tal-ftehim qafas
Valur stmat mingħajr VAT: 50 000 EUR
Frekwenza u valur tal-kuntratti li għandhom jingħataw: kull xahar.
II.1.5)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
L-Uffiċċju tal-Informazzjoni tal-Parlament Ewropew fil-Ġermanja qiegħed ifittex fornitur tas-servizz għall-aċċettazzjoni, il-ħażna, l-immaniġġjar tal-imaħżen, l-ippakkjar u d-dispaċċ ta' materjal ta' tagħrif bħal fuljetti, libretti ta' tagħrif, ħitan mobbli għall-wiri u materjal tar-reklamar (p.e. ħoloq għaċ-ċwievet, bżieżaq, basktijiet għall-ġarr ta' oġġetti), eċċ. Il-fornitur tas-servizz għandu jkollu l-ħila li jipproċessa ordnijiet kemm mill-Internet u mid-dipartimenti f'Berlin u Munich b'mod imgħaġġel, fil-ħin u xieraq. Għaldaqstant għandu jkollu manwal u faċilitajiet tal-ippakkjar b'mod awtomatiku.
II.1.6)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)63120000 Servizzi tal-ħażna u tal-magażinaġġ, 64121100 Servizzi tat-twassil tal-posta, 64121200 Servizzi tat-twassil tal-pakketti, 79921000 Servizzi ta' l-ippakkjar
II.2)Kwantità jew ambitu tal-kuntratt
II.2.1)Il-kwantità jew l-ambitu totali:
EUR 200 000.
Valur stmat mingħajr VAT: 200 000 EUR
II.2.2)Informazzjoni dwar l-għażlietGħażliet: le