Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
AO 10710 - «Παροχή υπηρεσιών διοικητικής υποστήριξης για το DOI (αναγνωριστικό ψηφιακού αντικειμένου) και λοιπών συναφών υπηρεσιών»
Αριθμός αναφοράς: AO 10710
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV72300000 Υπηρεσίες δεδομένων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών είναι η επιλογή έως και 2 οικονομικών φορέων για την παροχή υπηρεσιών σχετικά με τη διοικητική υποστήριξη για το DOI (αναγνωριστικό ψηφιακού αντικειμένου) και λοιπών συναφών υπηρεσιών.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 490 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV72330000 Υπηρεσίες τυποποίησης και ταξινόμησης περιεχομένου ή δεδομένων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Βλέπε έγγραφα της σύμβασης.