Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Βυθομέτρηση — Χαρτογράφηση υψηλής ανάλυσης του θαλάσσιου πυθμένα
Αριθμός αναφοράς: EASME/EMFF/2018/007
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79000000 Επιχειρηματικές υπηρεσίες: νομικές, μάρκετινγκ, παροχής συμβουλών, πρόσληψης, εκτύπωσης και ασφάλειας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ο EASME προκηρύσσει πρόσκληση υποβολής προσφορών για τη σύναψη σύμβασης παροχής υπηρεσιών σχετικά με τη Βυθομέτρηση — Χαρτογράφηση υψηλής ανάλυσης του θαλάσσιου πυθμένα.
Στόχος είναι η δημιουργία και διατήρηση μιας λειτουργικής υπηρεσίας σχετικά με την παροχή δωρεάν και ανοικτή πρόσβαση σε ψηφιακούς χάρτες της τοπογραφίας του θαλάσσιου πυθμένα και της ακτογραμμής των ευρωπαϊκών θαλασσών με την υψηλότερη δυνατή ανάλυση και στα δεδομένα έρευνας που τους θεμελιώνουν.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 7 440 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Batimetrija — l-Immappjar f'Qiegħ il-Baħar b'Riżoluzzjoni Għolja
Numru ta' referenza: EASME/EMFF/2018/007
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79000000 Servizzi ta' negozju: Liġi, kummerċjalizzazzjoni, konsulenza, reklutaġġ, stampar u sigurtà
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-EASME qed tniedi stedina għal offerti bil-ħsieb li tikkonkludi kuntratt ta' servizz dwar il-Batimetrija — L-immappjar f'qiegħ il-baħar b'riżoluzzjoni għolja.
L-objettiv tal-Kuntratt hu li jinħoloq u jinżamm servizz operattiv li jipprovdi aċċess b'xejn u miftuħ għal mapep diġitali tat-topografija ta' qiegħ il-baħar u l-kosta ta' ibħra Ewropej fl-ogħla riżoluzzjoni possibbli u għad-dejta tas-servej bażi tagħhom.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 7 440 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
Batimetrie — Cartografiere de înaltă rezoluție a fundului mării
Număr de referinţă: EASME/EMFF/2018/007
II.1.2)Cod CPV principal79000000 Servicii pentru întreprinderi: drept, marketing, consultanţă, recrutare, tipărire şi securitate
II.1.4)Descriere succintă:
EASME lansează o invitație la licitație în vederea încheierii unui contract de servicii privind Batimetria — Cartografiere de înaltă rezoluție a fundului mării.
Obiectivul contractului este de a crea și de a întreține un serviciu operațional care să asigure accesul gratuit și deschis la hărți digitale ale topografiei fundului mării și ale liniei de țărm ale mărilor europene la cea mai înaltă rezoluție posibilă și la datele ridicărilor topografice care stau la baza lor.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 7 440 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Batimetrija – kartiranje morskega dna z visoko ločljivostjo
Referenčna številka dokumenta: EASME/EMFF/2018/007
II.1.2)Glavna koda CPV79000000 Poslovne storitve: pravo, trženje, svetovanje, zaposlovanje, tiskanje in varnost
II.1.4)Kratek opis:
EASME objavlja javni razpis z namenom sklenitve okvirnega naročila storitev v zvezi z batimetrijo – kartiranjem morskega dna z visoko ločljivostjo.
Cilj naročila je vzpostaviti in vzdrževati operativno storitev, ki bo zagotavljala prost in odprt dostop do digitalnih zemljevidov topografije morskega dna in obale evropskih morij z najvišjo možno ločljivostjo ter zemljemerskih podatkov, na katerih temeljijo.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 7 440 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis javnega naročila: