Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Απομάκρυνση και επεξεργασία αποβλήτων από το JRC στο Geel.
Αριθμός αναφοράς: JRC/GEE/2017/R.5/0084/OC.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Οι εργασίες στο JRC του Geel παράγουν μια συνεχή ροή αποβλήτων, τα οποία περιλαμβάνουν από απορρίμματα χαρτιού και μικρές ποσότητες υπολειμματικών αποβλήτων έως μπάζα και επικίνδυνα και χημικά απόβλητα που προέρχονται, μεταξύ άλλων, από τα εργαστήρια. Τα εν λόγω απόβλητα πρέπει να απομακρυνθούν και να υποβληθούν σε επεξεργασία.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 200 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
90511000 Υπηρεσίες αποκομιδής απορριμμάτων
90523000 Υπηρεσίες διάθεσης τοξικών αποβλήτων εκτός από ραδιενεργά απόβλητα και μολυσμένο έδαφος
90524300 Υπηρεσίες απομάκρυνσης βιολογικών αποβλήτων
90510000 Διάθεση και επεξεργασία απορριμμάτων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Παρακαλείσθε να ανατρέξετε στη διαδικτυακή διεύθυνση που ορίζεται στο σημείο Ι.3.