Λουξεμβούργο-Λουξεμβούργο: Εξωτερικών παροχή επιχειρησιακής αρχιτεκτονικής, μεθοδολογίας, διασφάλισης της ποιότητας και ελέγχου
2017/S 138-282431
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Εξωτερικών παροχή επιχειρησιακής αρχιτεκτονικής, μεθοδολογίας, διασφάλισης της ποιότητας και ελέγχου.
Αριθμός αναφοράς: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η παρούσα πρόσκληση υποβολής προσφορών καλύπτει την παροχή υπηρεσιών επιχειρησιακής αρχιτεκτονικής, μεθοδολογίας, διασφάλισης της ποιότητας και ελέγχου.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Luxembourg-Luxembourg: Prestation de services externes d'architecture d'entreprise, de méthodologie, d'assurance de la qualité et d'audit
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Prestation de services externes d'architecture d'entreprise, de méthodologie, d'assurance de la qualité et d'audit.
Numéro de référence: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Code CPV principal72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
II.1.4)Description succincte:
Le présent appel d'offres porte sur la prestation de services d'architecture d'entreprise, de méthodologie, d'assurance de la qualité et d'audit.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Luksemburg-Luxembourg: Vanjsko pružanje arhitekture poduzeća, metodologije, osiguranja kvalitete i revizije
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Vanjsko pružanje arhitekture poduzeća, metodologije, osiguranja kvalitete i revizije
Referentni broj: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Glavna CPV oznaka72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
II.1.4)Kratak opis:
Ovaj poziv na nadmetanje obuhvaća pružanje usluga arhitekture poduzeća, metodologije, osiguranja kvalitete i revizije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Luksemburga-Luksemburga: Uzņēmuma arhitektūras, metodikas, kvalitātes nodrošināšanas un revīzijas ārpakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Uzņēmuma arhitektūras, metodikas, kvalitātes nodrošināšanas un revīzijas ārpakalpojumi.
Atsauces numurs: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Galvenās CPV kods72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
II.1.4)Īss apraksts:
Šis uzaicinājums uz konkursu attiecas uz uzņēmuma arhitektūras, metodikas, kvalitātes nodrošināšanas un revīzijas pakalpojumu sniegšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Luxemburgo-Luxemburgo: Prestação externa de serviços de arquitetura empresarial, metodologia, garantia da qualidade e auditoria
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Prestação externa de serviços de arquitetura empresarial, metodologia, garantia da qualidade e auditoria.
Número de referência: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Código CPV principal72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
II.1.4)Descrição resumida:
O presente anúncio de concurso abrange a prestação de serviços de arquitetura empresarial, metodologia, garantia da qualidade e auditoria.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Luxemburg-Luxemburg: Prestare de servicii externe de arhitectură de întreprindere, metodologie, asigurare a calității și audit
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Prestare de servicii externe de arhitectură de întreprindere, metodologie, asigurare a calității și audit.
Număr de referinţă: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Cod CPV principal72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
II.1.4)Descriere succintă:
Această licitație vizează prestarea de servicii de arhitectură de întreprindere, metodologie, asigurare a calității și audit.
II.1.5)Valoarea totală estimată
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Luxembursko-Luxemburg: Externé poskytovanie podnikovej architektúry, metodiky, zabezpečenia kvality a auditu
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Externé poskytovanie podnikovej architektúry, metodiky, zabezpečenia kvality a auditu.
Referenčné číslo: PE/ITEC-ITS17.
II.1.2)Hlavný kód CPV72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
II.1.4)Stručný opis:
Táto výzva na súťaž sa týka poskytnutia podnikovej architektúry, metodiky, zabezpečenia kvality a služieb auditu.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2.4)Opis obstarávania: