Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
06/23, Προμήθεια Υλικών μη Στρατιωτικού Εξοπλισμού Κατατάξεων Ν/Δ
Αριθμός αναφοράς: 604.2/060123/2156/Σ.773
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV18220000 Ρουχισμός προστασίας από την κακοκαιρία
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
06/23, Ανοιχτός Μειοδοτικός Διαγωνισμός με Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο Χρονικού Ορίζοντα Δεκαοκτώ (18) Μηνών για την Προμήθεια Υλικών μη Στρατιωτικού Εξοπλισμού που Απαιτούνται για Κάλυψη Αναγκών Κατατάξεων Ν/Δ, Εκτιμώμενης Αξίας 277.200,00€ (Άνευ ΦΠΑ, Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων), ήτοι 303.811,20 € με ΦΠΑ.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 277 200.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: