II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια των Εφοδίων «Μέλι», «Μαρμελάδα», «Τοματοπολτός» «Αυγά» και «Φέτα»
Αριθμός αναφοράς: 2/2023/ΕΚΕΜΣ
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια των Εφοδίων «Μέλι», «Μαρμελάδα», «Τοματοπολτός» «Αυγά» και «Φέτα» για την κάλυψη αναγκών των Μονάδων (μέσω ΕΚΕΜΣ και ΕΚΕΜΣ/Υπ. Θεσσαλονίκης) του Στρατού Ξηράς που Εδρεύουν στις Φρουρές Αττικής, Βοιωτίας, Ευβοίας, Κορινθίας. Θεσσαλονίκης και Ρεντίνας
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 4 971 189.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για όλα τα τμήματα
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15831600 Μέλι
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Προμήθεια 48.780 Κιλών Μελιού σε Μερίδες των 20 Γραμμαρίων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 2
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15332291 Μαρμελάδα βερίκοκο
Προμήθεια 16.320 Κιλών Μαρμελάδας Βερύκοκο σε Μερίδες των 20 Γραμμαρίων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 3
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15332294 Μαρμελάδα κεράσι
Προμήθεια 16.320 Κιλών Μαρμελάδας Κεράσι σε Μερίδες των 20 Γραμμαρίων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 4
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15332296 Μαρμελάδα φράουλα
Προμήθεια 16.320 Κιλών Μαρμελάδας Φράουλα σε Μερίδες των 20 Γραμμαρίων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 5
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15331425 Τοματοπολτός
Προμήθεια 86.370 Κιλών Τοματοπολτού σε Συσκευασίες Καθαρού Βάρους από 4 έως 5 Κιλά
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 6
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV03142500 Αυγά
Προμήθεια Αυγών σε Καρτέλες των 30 Τεμαχίων
II.2.1)Τίτλος:Αριθμός τμήματος: 7
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV15542300 Τυρί φέτα
Προμήθεια Φέτας σε Μεταλλικά Δοχεία Βάρους Μεγαλύτερου των 13 Κιλών