Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Oqfsa ta' kuntratti multipli għall-provvista ta' servizzi rrelatati mal-implimentazzjoni ta' Linji Gwida għal Regolazzjoni Aħjar.
Numru ta' referenza: VT/2016/027.
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79315000 Servizzi dwar stħarriġ soċjali
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Din is-sejħa miftuħa għall-offerti hi mmaniġġjata mit-Taqsima tal-Evalwazzjoni u l-Valutazzjoni tal-Impatt (EMPL/G4) tad-DĠ għall-Impjiegi, l-Affarijiet Soċjali u l-Inklużjoni li se tkun l-uniku punt ta' kuntatt għal dawk li jitfgħu l-offerti matul dan il-proċess.
Din is-sejħa għall-offerti hi mnedija bil-għan li tikkonkludi qafas ta' kuntratt multiplu bil-ftuħ mill-ġdid tal-kompetizzjoni biex jgħin lill-Kummissjoni fl-implimentazzjoni ta' Linji Gwida għal Regolazzjoni Aħjar billi twettaq studji fil-qasam tal-impjiegi, l-affarijiet soċjali, il-mobilità tax-xogħol bl-iskop li tappoġġja:
(1) il-valutazzjoni tal-impatt għall-iddisinjar u t-tħejjija ta' politiki, programmi u leġislazzjoni;
(2) l-evalwazzjoni biex tivvaluta l-effettività, l-effiċjenza, ir-rilevanza, il-koerenza u l-valur miżjud tagħhom;
(3) il-monitoraġġ tal-implimentazzjoni tagħhom.
Dawn is-servizzi għandhom jikkonformaw ma' metodi u għodod kif iffissati fil-karatteristiċi tal-Linji Gwida għal Regolazzjoni Aħjar u l-kaxxa tal-għodda tagħhom.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 25 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Ara l-indirizz tal-Internet ipprovdut fit-Taqsima I.3.