Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Σύμβουλος υλοποίησης έργου στο έργο αναβάθμισης της οδού Great North Road (T2)
Αριθμός αναφοράς: AA-000679-001
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV71356200 Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας - MA09
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η εν λόγω τεχνική βοήθεια στοχεύει στην παροχή της απαραίτητης υποστήριξης στον οργανισμό οδικής ανάπτυξης του Υπουργείου Οικισμού και Ανάπτυξης Υποδομών για την υλοποίηση του έργου αναβάθμισης της οδού Great North Road (T2).
Για περαιτέρω πληροφορίες βλέπε διαδικτυακή διεύθυνση που παρέχεται στο τμήμα I.3.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 3 400 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79418000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα προμηθειών
71311000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για εργασίες πολιτικού μηχανικού
71311210 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα αυτοκινητοδρόμων
71311220 Υπηρεσίες μηχανικού σχετιζόμενες με την κατασκευή αυτοκινητοδρόμων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Βλέπε διαδικτυακή διεύθυνση που παρέχεται στο τμήμα I.3).
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Hankkeen toteutuksesta vastaava konsultti suuren pohjoisen maantien (Great North Road – T2) parantamishanketta varten
Viitenumero: AA-000679-001
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi71356200 Tekninen apu - MA09
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Teknisen tuen tarkoituksena on toimittaa tarvittavaa tukea asuntoasioista ja infrastruktuurikehityksestä vastaavan ministeriön alaisuudessa toimivalle tiekehitysvirastolle suuren pohjoisen maantien (T2) parantamishankkeen toteuttamista varten.
Katso lisätietoja kohdassa I.3) annetusta internetosoitteesta.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 3 400 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79418000 Hankintoja koskevat konsulttipalvelut
71311000 Maa-, tie- ja vesirakentamista koskevat konsulttipalvelut
71311210 Tienrakentamista koskevat konsulttipalvelut
71311220 Tienrakennustekniset palvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: