Σας ανακοινώνουμε με χαρά ότι η νέα έκδοση της πύλης TED θα αρχίσει η λειτουργεί στις 29.01.2024 (ενδεικτική ημερομηνία — προς επιβεβαίωση) θέλετε να ανακαλύψετε τις νέες λειτουργίες, τις βελτιώσεις και τον αντίκτυπο στους χρήστες; Σας καλούμε να συμβουλευτείτε το άρθρο μας και να μάθετε περισσότερα για τις βασικές νέες αλλαγές και λειτουργίες.
Υπάρχουν ορισμένα σφάλματα (bugs) που επηρεάζουν τον τρόπο με τον οποίο εμφανίζονται οι προκηρύξεις μέσω ηλεκτρονικών εντύπων. Εργαζόμαστε για την επίλυση του προβλήματος. Στο μεταξύ, μπορείτε να επισκεφθείτε την ειδική σελίδα μας για περισσότερες πληροφορίες και καθοδήγηση.
Οι εγγραφές για το 4ο εργαστήριο για περαιτέρω χρήστες δεδομένων TED ξεκινούν στις 14 Δεκεμβρίου 2023
Έργα - 320564-2014
Εμφάνιση σύντομης επισκόπησης
Ελλάδα-Άγιος Ιωάννης Ρέντη: Κατασκευαστικές εργασίες για κλειστές αγορές
2014/S 182-320564
II.1)Περιγραφή της παραχώρησης
II.1.1)Ονομασία που δόθηκε στη σύμβαση από την αναθέτουσα αρχή:
Ανάπτυξη, Λειτουργία, Συντήρηση/Διαχείριση Νέας Ιχθυαγοράς στην Κεντρική Αγορά Αθηνών, Ρέντη του ΟΚΑΑ Α.Ε
II.1.2)Είδος της σύμβασης και τόπος εκτέλεσης των έργων
Πραγματοποίηση, με οποιαδήποτε μέσα, έργου που ανταποκρίνεται στις οριζόμενες από τις αναθέτουσες αρχές απαιτήσειςΚύριος τόπος ή τοποθεσία εκτέλεσης των έργων Κένενντυ 1 και Πύργου – Αγ. Ιωάννης Ρέντη
II.1.4)Κοινό λεξιλόγιο για τις δημόσιες συμβάσεις (CPV)
45213141 Κατασκευαστικές εργασίες για κλειστές αγορές, 79993000 Υπηρεσίες διαχείρισης κτιρίων και εγκαταστάσεων
II.2)Ποσότητα ή έκταση της σύμβασης
II.2.1)Συνολική ποσότητα ή έκταση:
25 έτη
Η εκτιμώμενη αξία εκτός ΦΠΑ: 13 000 000 EUR
II.2.2)Ελάχιστο ποσοστό των έργων που θα ανατεθεί σε τρίτους:
100