Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Παροχή και ενημέρωση δεδομένων για τις ενότητες «Απαιτήσεις όσον αφορά τις εισαγωγές» και «Εσωτερικοί φόροι» του δικτυακού τόπου της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Access2Markets
Αριθμός αναφοράς: TRADE/2021/OP/0001
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV72300000 Υπηρεσίες δεδομένων
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Στόχος είναι η παροχή και ενημέρωση δεδομένων για τις ενότητες «Απαιτήσεις όσον αφορά τις εισαγωγές» και «Εσωτερικοί φόροι» του δικτυακού τόπου Access2Markes της Ευρωπαϊκής Επιτροπής. Οι δικαιούχοι της διαδικτυακής πύλης είναι κυρίως μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις (ΜΜΕ), αλλά και μεγάλες εταιρείες, επιχειρηματικές οργανώσεις, εμπορικά επιμελητήρια και φορείς προώθησης του εμπορίου.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV72300000 Υπηρεσίες δεδομένων
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
73210000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα έρευνας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Παροχή και ενημέρωση δεδομένων για τις ενότητες «Απαιτήσεις όσον αφορά τις εισαγωγές» και «Εσωτερικοί φόροι» του δικτυακού τόπου της Ευρωπαϊκής Επιτροπής Access2Markets.
S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Služby - 330063-2021
Belgicko-Brusel: Poskytnutie a aktualizácia údajov pre časti „Dovozné požiadavky“ a „Interné dane“ webovej stránky Európskej komisie „Access2 Markets“
2021/S 126-330063
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytnutie a aktualizácia údajov pre časti „Dovozné požiadavky“ a „Interné dane“ webovej stránky Európskej komisie „Access2 Markets“
Referenčné číslo: TRADE/2021/OP/0001
II.1.2)Hlavný kód CPV
72300000 Dátové služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom je poskytnutie a aktualizovanie údajov pre časti „Dovozné požiadavky“ a „Interné dane“ webovej stránky Európskej komisie „Access2 Markets“. Príjemcami online portálu sú najmä malé a stredné podniky (MSP), ale aj veľké spoločnosti, obchodné organizácie, obchodné komory a agentúry na podporu obchodu.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
73210000 Poradenské služby pre výskum
II.2.4)Opis obstarávania:
Poskytnutie a aktualizácia údajov pre časti „Dovozné požiadavky“ a „Interné dane“ webovej stránky Európskej komisie „Access2 Markets“.