Bheilg, an-An Bhruiséil: Cúnamh Teicniúil le Measúnú, Fíorúchán agus Forbairt ar Dhoiciméid Mheasúnaithe Eorpacha (DMEnna) agus ar Shonraíochtaí Teicniúla Comhchuibhithe eile i gComhthéacs Rialúcháin na dTáirgí Foirgníochta
2020/S 138-338267
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Cúnamh Teicniúil le Measúnú, Fíorúchán agus Forbairt ar Dhoiciméid Mheasúnaithe Eorpacha (DMEnna) agus ar Shonraíochtaí Teicniúla Comhchuibhithe eile i gComhthéacs Rialúcháin na dTáirgí Foirgníochta
Uimhir thagartha: GROW/2020/OP/0018
II.1.2)Príomhchód CPV75100000 Administration services
II.1.4)Cur síos achomair:
Sainchomhairleoir d’fhíorúchán ábhar teicniúil na DMEnna arna mholadh ag EOTA dá lua.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 691 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise75100000 Administration services
71356200 Technical assistance services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Cúnamh teicniúil le measúnú, fíorúchán agus forbairt ar Dhoiciméid Mheasúnaithe Eorpacha (DMEnna) agus ar shonraíochtaí teicniúla comhchuibhithe eile i gcomhthéacs rialúcháin na dtáirgí foirgníochta.
Tehniskas kļūdas dēļ e-veidlapu paziņojumos URL netiek parādīti pareizi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, aicinām izmantot apkārtceļu un svītrot komatu (vai jebkuru citu īpašo rakstzīmi), kas parādās URL beigās. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Pakalpojumi - 338267-2020
Beļģija-Brisele: Tehniskā palīdzība Eiropas novērtējuma dokumentu (European Assessment Documents – EAD) un citu saskaņoto tehnisko specifikāciju novērtēšanai, pārbaudei un izstrādei Būvizstrādājumu regulas kontekstā
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Tehniskā palīdzība Eiropas novērtējuma dokumentu (European Assessment Documents – EAD) un citu saskaņoto tehnisko specifikāciju novērtēšanai, pārbaudei un izstrādei Būvizstrādājumu regulas kontekstā
Atsauces numurs: GROW/2020/OP/0018
II.1.2)Galvenās CPV kods
75100000 Pārvaldes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Konsultants EAD tehniskā satura, ko EOTA ir piedāvājusi kā atsauci, pārbaudei.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 691 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
71356200 Tehniskās palīdzības pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Tehniskā palīdzība Eiropas novērtējuma dokumentu (European Assessment Documents – EAD) un citu saskaņoto tehnisko specifikāciju novērtēšanai, pārbaudei un izstrādei Būvizstrādājumu regulas kontekstā.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tekniskt stöd för bedömning, verifiering och utveckling av europeiska bedömningsdokument och andra harmoniserade tekniska specifikationer inom ramen för förordningen om byggprodukter
Referensnummer: GROW/2020/OP/0018
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod75100000 Statsförvaltning
II.1.4)Kort beskrivning:
Konsult för verifiering av det tekniska innehållet i de europeiska bedömningsdokument, som europeiska organisationen för tekniskt godkännande (EOTA) föreslagit för beaktande.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 691 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)75100000 Statsförvaltning
71356200 Tekniskt bistånd
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Tekniskt stöd för bedömning, verifiering och utveckling av europeiska bedömningsdokument och andra harmoniserade tekniska specifikationer inom ramen för reglering av byggprodukter.