Avviż ta’ informazzjoni minn qabel
Dan l-avviż huwa għal informazzjoni minn qabel biss
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Appoġġ Tekniku u Amministrattiv għall-Immaniġġjar tal-Proġett tad-Disinn u l-Kostruzzjoni ta’ Bini Ġdid għall-JRC f’Seville
Numru ta' referenza: JRC/SVQ/2021/OP/1817-PIN
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Servizzi ta’ appoġġ fl-arkitettura, fl-inġinerija u amministrattivi għad-disinn u l-kostruzzjoni ta’ bini ġdid għall-JRC tal-Kummissjoni f’Seville. Il-qafas ta’ kuntratt hu mmirat biex jikseb appoġġ tekniku u amministrattiv estern għall-immaniġġjar tal-proġett fil-fażi tad-disinn u fil-fażijiet tal-ksib u tat-twettiq tax-xogħlijiet ta’ kostruzzjoni kif ukoll fl-armar u fl-okkupazzjoni tal-bini, skont il-ħtiġijiet iddefiniti f’kull każ partikolari.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
71210000 Servizzi ta' pariri dwar l-arkitettura
71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura
71240000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-ippjanar
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Appoġġ tekniku u amministrattiv għall-immaniġġjar tal-proġett tad-disinn u l-kostruzzjoni ta’ bini ġdid għall-JRC f’Seville.
Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Technische en administratieve ondersteuning voor het projectbeheer inzake het ontwerp en de bouw van een nieuw gebouw voor het JRC Sevilla
Referentienummer: JRC/SVQ/2021/OP/1817-PIN
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Diensten op het gebied van architectuur, engineering en administratieve ondersteuning voor het ontwerp en de bouw van een nieuw gebouw voor de JRC van de Commissie in Sevilla. De raamovereenkomst is gericht op het verkrijgen van externe technische en administratieve ondersteuning voor het projectbeheer in de ontwerpfase en in de aanbestedings- en uitvoeringsfasen van de bouwwerkzaamheden, alsmede bij de inrichting en ingebruikneming van het gebouw, in overeenstemming met de in elk specifiek geval vastgestelde behoeften.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
71210000 Architectonische adviezen
71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Technische en administratieve ondersteuning voor het projectbeheer inzake het ontwerp en de bouw van een nieuw gebouw voor het JRC Sevilla.
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wielokrotna umowa ramowa o świadczenie usług w systemie kaskadowym w celu zapewnienia wsparcia technicznego i administracyjnego w zarządzaniu projektami w zakresie projektowania i budowy nowego budynku dla JRC w Sewilli
Numer referencyjny: JRC/SVQ/2021/OP/1817-PIN
II.1.2)Główny kod CPV71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
II.1.4)Krótki opis:
Usługi wsparcia architektonicznego, inżynieryjnego i administracyjnego w projektowaniu i budowie nowego budynku dla Komisji JRC w Sewilli. Celem umowy ramowej jest pozyskanie zewnętrznego wsparcia technicznego i administracyjnego w zarządzaniu projektem na etapie projektowania i realizacji robót budowlanych, jak również w zakresie przystosowania i użytkowania budynku, zgodnie z potrzebami określonymi w poszczególnych przypadkach.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71200000 Usługi architektoniczne i podobne
71210000 Doradcze usługi architektoniczne
71220000 Usługi projektowania architektonicznego
71240000 Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
II.2.4)Opis zamówienia:
Wsparcie techniczne i administracyjne w zarządzaniu projektami w zakresie projektowania i budowy nowego budynku dla JRC w Sewilli.
This notice is for prior information only
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Technical and Administrative Support for the Project Management of the Design and Construction of a New Building for the JRC Seville
II.1.2)Main CPV code71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
II.1.4)Short description:
Architectural, engineering and administrative support services for the design and construction of a new building for the Commission JRC in Seville. The framework contract is aimed to obtain external technical and administrative support for the project management in the design phase and in the procurement and execution phases of construction works as well as in the fit in and occupation of the building, according with the needs defined in any particular case.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
71200000 Architectural and related services
71210000 Advisory architectural services
71220000 Architectural design services
71240000 Architectural, engineering and planning services
II.2.4)Description of the procurement:
Technical and administrative support for the project management of the design and construction of a new building for the JRC Seville.