Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες καθαρισμού για τις εγκαταστάσεις του Οίκου της ΕΕ στην Κοπεγχάγη, Δανία
Αριθμός αναφοράς: PR/2018-14-INF/COP
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η Αντιπροσωπεία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στη Δανία η οποία ενεργεί επίσης εξ ονόματος του Γραφείου Πληροφοριών του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου, αναζητά υπηρεσίες καθαρισμού των εγκαταστάσεων του Οίκου της ΕΕ στην Κοπεγχάγη, Gothersgade 115, DK-1123 Copenhagen K, ΔΑΝΊΑ.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 368 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV90911200 Υπηρεσίες καθαρισμού κτιρίων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Υπηρεσίες καθαρισμού για τον Οίκο της ΕΕ στην Κοπεγχάγη, Δανία, οι οποίες περιλαμβάνουν τυπικές υπηρεσίες καθαρισμού, συμπληρωματικές υπηρεσίες καθαρισμού, αποκομιδή και απομάκρυνση απορριμμάτων και προμήθειες.