Νομική βάση:
Κανονισμός (ΕΕ, Ευρατόμ) αριθ. 2018/1046
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υπηρεσίες φύλαξης και υποδοχής/τηλεφωνικού κέντρου για τις εγκαταστάσεις του Οίκου της ΕΕ στην Ιρλανδία
Αριθμός αναφοράς: COMM/DUB/2022/RP/0377
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV79710000 Υπηρεσίες ασφάλειας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Η Αντιπροσωπεία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής στην Ιρλανδία αναζητά υπηρεσίες φύλαξης ασφαλείας και υποδοχής/τηλεφωνικού κέντρου για τις εγκαταστάσεις του Οίκου της ΕΕ στο Δουβλίνο. Στόχος είναι η παροχή υπηρεσίας φύλαξης αποτελούμενης από ένστολο, καταρτισμένο και άοπλο προσωπικό για την εκτέλεση καθηκόντων ρουτίνας ελέγχου προστασίας και πρόσβασης καθώς και υπηρεσιών υποδοχής/τηλεφωνικού κέντρου.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξίαΑξία χωρίς ΦΠΑ: 800 000.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV79710000 Υπηρεσίες ασφάλειας
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Υπηρεσίες φύλαξης ασφαλείας και υποδοχής/τηλεφωνικού κέντρου για τις εγκαταστάσεις του Οίκου της ΕΕ στην Ιρλανδία.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Turvatöötajate ja vastuvõtu/sisetelefoniga seotud teenused ELi maja ruumide jaoks Iirimaal
Viitenumber: COMM/DUB/2022/RP/0377
II.1.2)CPV põhikood79710000 Turvateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Komisjoni esindus Iirimaal otsib turvatöötajate ja vastuvõtu/sisetelefoniga seotud teenuseid ELi maja ruumide jaoks Dublinis. Eesmärk on tagada vormiriietuses ja koolitatud relvastamata turvatöötajate teenuseid, et täita korrapäraseid kaitse- ja juurdepääsukontrolli ülesandeid ning osutada vastuvõtuga/sisetelefoniga seotud teenuseid.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 800 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79710000 Turvateenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Turvatöötajate ja vastuvõtu/sisetelefoniga seotud teenused ELi maja ruumide jaoks Iirimaal.
Base jurídica:
Regulamento (UE, Euratom) n. ° 2018/1046
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Serviços de guardas de segurança e receção/central telefónica para as instalações da Casa da UE na Irlanda
Número de referência: COMM/DUB/2022/RP/0377
II.1.2)Código CPV principal79710000 Serviços de segurança
II.1.4)Descrição resumida:
A Representação da Comissão Europeia na Irlanda procura serviços de guardas de segurança e receção/central telefónica para as instalações da Casa da UE em Dublim. O objetivo consiste na prestação de um serviço de guardas de segurança de uniforme, com formação e desarmados para realizar tarefas de proteção e controlo de acessos de rotina e serviços de receção/central telefónica.
II.1.5)Valor total estimadoValor sem IVA: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.2)Código(s) CPV adicional(is)79710000 Serviços de segurança
II.2.4)Descrição do concurso:
Serviços de guardas de segurança e receção/central telefónica para as instalações da Casa da UE na Irlanda.
Irland-Dublin: Säkerhetsvakt-, receptions-, och telefonväxeltjänster för Europahusets lokaler i Irland
2022/S 142-405079
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Säkerhetsvakt-, receptions-, och telefonväxeltjänster för Europahusets lokaler i Irland
Referensnummer: COMM/DUB/2022/RP/0377
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Europeiska kommissionens representationskontor i Irland efterfrågar säkerhetsvakt-, receptions-, och telefonväxeltjänster till förmån för Europahusets lokaler i Dublin. Syftet är tillhandahållande av en tjänst avseende uniformerade och utbildade, obeväpnade säkerhetsvakter för utförande av rutinmässiga skyddande uppgifter samt uppgifter avseende tillträdeskontroll och receptionstjänster/telefonväxeltjänster.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)79710000 Säkerhetstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Säkerhetsvakt-, receptions-, och telefonväxeltjänster för Europahusets lokaler i Irland.