Fógra um dhámhachtain conartha
Torthaí an nós imeachta soláthair
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Forbairt Bhreise ar Vecto
Uimhir thagartha: CLIMA.C.4/SER/2017/0016
II.1.2)Príomhchód CPV90700000 Environmental services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is í Vecto an uirlis as a mbainfear leas chun cuspóirí deimhniúcháin. D’fhorbair an Coimisiún í agus féadfaidh sí na hastaíochtaí CO2 agus ídiú breosla a áireamh don fheithicil ar fad (truc, bus nó cóiste). Tá roinnt teicneolaíochta ann nach gcuimsítear faoi láthair in Vectro agus ba cheart iad a bheith cumhdaithe. Ní mór an uirlis sin a nuashonrú ar bhonn rialta chun na forbairtí is déanaí a leanúint laistigh den tionscal gluaisteán. Tá 5 thasc éagsúla sa tairiscint seo agus nuair a bheidh an conradh arna chur i gcrích ba cheart don chonraitheoir na bogearraí a nuashonrú freisin ar bhealach ina ndéantar gach tasc a ionchorprú sa leagan is déanaí den uirlis.
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Glao oscailte ar thairiscintí, conradh aonair 18 mí, neamh-inathnuaite.