Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Direttiva 2004/18/KE
II.1)Deskrizzjoni
II.1.1)Titlu mogħti lill-kuntratt
Qafas ta' kuntratt dwar il-kooperazzjoni tal-politika internazzjonali fil-qasam tal-industrija u l-IŻM.
II.1.2)Tip ta’ kuntratt u l-post tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoniServizzi
Kategorija tas-servizz Nru 11: Servizzi ta’ ġestjoni u konsulenza [6] u servizzi relatati
Is-sit jew il-post ewlieni tax-xogħlijiet, il-post tal-kunsinna jew tal-eżekuzzjoni: Ix-xogħlijiet għandhom jitwettqu fil-bini indikat mill-fornitur tas-servizz, bl-eċċezzjoni tal-bini tal-EASME jew tal-Kummissjoni Ewropea.
Kodiċi NUTS
II.1.4)Deskrizzjoni qasira tal-kuntratt jew tax-xiri
L-Aġenzija Eżekuttiva għall-Intrapriżi Żgħar u Medji (EASME) tixtieq tidħol f'qafas ta' kuntratt 'f'ordni ta' prijorità' li jinkludi l-4 teffiegħa tal-offerti bl-ogħla punteġġi, li jkopri l-kooperazzjoni ma' pajjiżi mhux tal-UE fl-oqsma ta' kompetenza tad-Direttorat Ġenerali għas-Suq Intern, l-Industrija, l-Intraprenditorjat u l-IŻM inklużi l-kooperazzjoni regolatorja, il-materja prima, l-ispazju/GNSS, it-turiżmu, il-ksib pubbliku, eċċ.
Is-sejħa għall-offerti għandha l-għan li tagħżel kuntrattur kapaċi jipprovdi numru ta' jiem f'xogħol ta' bniedem ta' ħila esperta esterna li se tkun użata, fuq talba, permezz ta' talbiet speċifiċi għal servizz. Qabel ma jidħlu f'kuntratti speċifiċi fuq il-bażi ta' tali talbiet, il-kontenut u l-baġit iddettaljat tagħhom se jkunu ddefiniti. It-talbiet għas-servizz se jistipulaw in-natura eżatta tax-xogħol li jrid jitwettaq, i.e. it-tip ta' analiżi, l-organizzazzjoni tal-avvenimenti, l-arranġamenti tal-ħidma, inklużi r-riżorsi li se jkunu allokati, it-tul ta' żmien eżatt, kif ukoll il-format meħtieġ għar-rappurtaġġ, eċċ.
II.1.5)Vokabularju komuni dwar l-akkwisti (CPV)98910000 Servizzi speċifiċi għall-organizzazzjonijiet u l-korpi internazzjonali, 79952000 Servizzi ta' avvenimenti, 71241000 Studji ta' fattibbiltà, servizz ta' konsulenza, analiżi, 79110000 Servizzi legali u tar-rappreżentazzjoni, 79900000 Servizzi varji tan-negozju u dawk relatati miegħu
II.1.6)Informazzjoni dwar il-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA)Il-kuntratt huwa kopert mill-Ftehim dwar l-Akkwisti Pubbliċi (GPA): le
II.2)Valur finali totali tal-kuntratt(i)
II.2.1)Valur finali totali tal-kuntratt(i)Valur: 10 000 000 EUR
Mingħajr VAT