Γνωστοποίηση για αλλαγές ή πρόσθετες πληροφορίες
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια εντύπων αδειών κυκλοφορίας οχημάτων
Αριθμός αναφοράς: 04/2021
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV22450000 Έντυπο υλικό ασφαλείας
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.2) Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
22450000 Έντυπο υλικό ασφαλείας
Διάβαζε:
22820000 Έντυπα