II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Soláthar Foirne agus Seirbhísí Seachtraí chun Tacú le Bonneagar TF agus le Seirbhísí Oibríochtaí ag Grúpa an BEI
Uimhir thagartha: OP-1455
II.1.2)Príomhchód CPV72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é soláthar ball foirne seachtrach agus seirbhísí sonracha raon feidhme an ghlao seo ar thairiscintí chun tacú le gníomhaíochtaí na n-aonad eagrúcháin faoi seach de Rannóg Teicneolaíochta na Faisnéise (TF) leis an mBanc Eorpach Infheistíochta.
Tá an glao seo ar thairiscintí roinnte ina 3 bheart faoi leith, agus gach beart bainteach le fearann teicniúil nó le raon feidhme éagsúil:
— beart 1: Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú leis an Úsáideoir Deiridh TF agus le Seirbhísí Bainistíochta Sainaitheantais agus Rochtana ag áitreabh Ghrúpa an BEI i Lucsamburg agus ag a oifigí seachtracha ar fud an domhain,
— beart 2: Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú le hOibríochtaí Bonneagair TF ag áitreabh Ghrúpa an BEI i Lucsamburg,
— beart 3: Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú le hOibríochtaí Líonra agus Cumarsáide Aontaithe ag áitreabh Ghrúpa an BEI i Lucsamburg.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 123 864 620.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas uaslíon na mbeart: 3
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú leis an Úsáideoir Deiridh TF agus le Seirbhísí Bainistíochta Sainaitheantais agus Rochtana ag áitreabh Ghrúpa an BEI i Lucsamburg agus ag a oifigí seachtracha ar fud an domhain
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise72250000 System and support services
72253000 Helpdesk and support services
72253200 Systems support services
72261000 Software support services
72253100 Helpdesk services
72212516 Exchange software development services
72212650 Personal computer (PC) operating system software development services
72500000 Computer-related services
72510000 Computer-related management services
72540000 Computer upgrade services
72600000 Computer support and consultancy services
72610000 Computer support services
72611000 Technical computer support services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Síneofar 1 chreat-chomhaontú amháin le Soláthróir Seirbhíse amháin.
Clúdaíonn Beart 1 seirbhísí sna fearainn seo a leanas:
— Seirbhísí Tacaíochta 1ú agus 2ú líne leis an Deasc Seirbhíse,
— Seirbhísí Tacaíochta Cliant d’Úsáideoirí Deiridh,
— Seirbhísí Bainistíochta Sócmhainní Seirbhíse d’Úsáideoirí Deiridh,
— Seirbhísí Bainistíochta Sócmhainní Seirbhíse d’Úsáideoirí Deiridh i leith stoic,
— Seirbhísí Tacaíochta Oifige Seachtracha,
— Seirbhísí Innealtóireachta d’Úsáideoirí Deiridh,
— Seirbhísí Innealtóireachta d’Fheidhmchláir Fhreastalaí Microsoft,
— Seirbhísí Bainistíochta Sainaitheantais agus Rochtana.
Soláthrófar na seirbhísí trí ghníomhairí bheith ar an láthair, mura sonraítear a mhalairt.
Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú le hOibríochtaí Bonneagair TF
Uimhir an bhirt: 2
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise72100000 Hardware consultancy services
72110000 Hardware selection consultancy services
72120000 Hardware disaster-recovery consultancy services
72222300 Information technology services
72228000 Hardware integration consultancy services
72220000 Systems and technical consultancy services
72240000 Systems analysis and programming services
72246000 Systems consultancy services
72254100 Systems testing services
72252000 Computer archiving services
72317000 Data storage services
72910000 Computer back-up services
Clúdaíonn Beart 2 soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú le hOibríochtaí Bonneagair TF ag áitreabh Ghrúpa an BEI i Lucsamburg.
Clúdaíonn Oibríochtaí Bonneagair TF gníomhaíochtaí sna fearainn seo a leanas:
— Seirbhísí Innealtóireachta agus Riaracháin de chuid na gCóras Oibriúcháin Freastalaí,
— Linux (lena n-áirítear Red Hat), Unix, Windows,
— Seirbhísí Innealtóireachta agus Riaracháin um Fhíorúlú.
VMware, Hyper-V.
— Seirbhísí Innealtóireachta agus Riaracháin um Stóráil agus Cúltaca,
— Seirbhísí Innealtóireachta agus Riaracháin um Fheidhmchláir Bhonneagair.
LDAP, SCOM, DNS, DHCP, NFS.
— Seirbhísí Innealtóireachta agus Riaracháin um Monatóireacht, Sceidealú, Uathoibriú agus Beartú,
— Seirbhísí Oibríochtaí Bonneagair,
— Seirbhísí Bainistíochta Sócmhainní Tacaíochta agus Bonneagair do Lárionaid Sonraí,
— Seirbhís Teicneolaíochtaí um Dhearadh agus Ailtireacht an Bhonneagair.
Soláthrófar na seirbhísí trí innealtóirí bheith ar an láthair, mura sonraítear a mhalairt.
Soláthar foirne agus seirbhísí chun tacú le hOibríochtaí Líonra TF agus Cumarsáide Aontaithe
Uimhir an bhirt: 3
72315000 Data network management and support services
72315100 Data network support services
72315200 Data network management services
72511000 Network management software services
72700000 Computer network services
72710000 Local area network services
Clúdaíonn Beart 3 soláthar seirbhísí Oibríochtaí Líonra TF sna fearainn seo a leanas:
— Seirbhísí Bonneagair Líonra,
— Seirbhísí um Dhearadh & Ailtireacht Líonra agus Cumarsáide Aontaithe,
— Seirbhísí Teicneolaíochta Faisnéise Aontaithe.
II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Išorės personalo ir paslaugų, skirtų IT infrastruktūros ir operacijų paslaugų palaikymui, teikimas EIB grupėje
Nuorodos numeris: OP-1455
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šis kvietimas teikti pasiūlymus apima išorės personalo ir konkrečių paslaugų, skirtų atitinkamų Europos investicijų banko Informacinių technologijų (IT) departamento organizacinių padalinių veiklos palaikymui, teikimą.
Šis kvietimas teikti pasiūlymus yra padalytas į 3 dalis, iš kurių kiekviena yra skirta skirtingai techninei sričiai ir apimčiai:
— 1 dalis: Personalo ir paslaugų, skirtų IT galutinio vartotojo, tapatybės ir prieigos valdymo paslaugų palaikymui, teikimas EIB grupės patalpose Liuksemburge ir jos išorės įstaigose visame pasaulyje,
— 2 dalis: Personalo ir paslaugų, skirtų IT infrastruktūros operacijų palaikymui, teikimas EIB grupės patalpose Liuksemburge,
— 3 dalis: Personalo ir paslaugų, skirtų IT tinklų ir vieningo ryšio palaikymui, teikimas EIB grupės patalpose Liuksemburge.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 123 864 620.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 3
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Personalo ir paslaugų, skirtų IT galutinio vartotojo, tapatybės ir prieigos valdymo paslaugų palaikymui, teikimas EIB grupės patalpose Liuksemburge ir jos išorės įstaigose visame pasaulyje
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
72253000 Pagalbos vartotojui ir darbo palaikymo paslaugos
72253200 Sistemų palaikymo paslaugos
72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
72253100 Pagalbos vartotojui paslaugos
72212516 Mainų programinės įrangos kūrimo paslaugos
72212650 Asmeninių kompiuterių (PC) operacinių sistemų programinės įrangos kūrimo paslaugos
72500000 Su kompiuteriais susijusios paslaugos
72510000 Su kompiuteriais susijusios valdymo paslaugos
72540000 Kompiuterių plėtotės paslaugos
72600000 Kompiuterių palaikymo ir konsultacinės paslaugos
72610000 Kompiuterių palaikymo paslaugos
72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Su paslaugų teikėju bus pasirašyta 1 preliminarioji sutartis.
1 dalis apima šių sričių paslaugas:
— Aptarnavimo tarnybos 1-os ir 2-os eilės palaikymo paslaugas,
— Galutinio naudotojo klientų palaikymo paslaugas,
— Galutinio naudotojo paslaugų turto valdymo paslaugas,
— Galutinio naudotojo paslaugų turto valdymo paslaugas atsargoms,
— Išorines biuro palaikymo paslaugas,
— Galutinio naudotojo inžinerijos paslaugas,
— „Microsoft“ serverių programų inžinerijos paslaugas,
— Tapatybės ir prieigos valdymo paslaugas.
Paslaugos bus teikiamos per vietoje esančius agentus, nebent nurodyta kitaip.
Personalo ir paslaugų, skirtų IT infrastruktūros operacijų palaikymui, teikimas
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72100000 Techninės kompiuterių įrangos konsultacinės paslaugos
72110000 Techninės kompiuterių įrangos pasirinkimo konsultacinės paslaugos
72120000 Techninės kompiuterių įrangos atstatymo po gedimų konsultacinės paslaugos
72222300 Informacijos technologijos paslaugos
72228000 Techninės kompiuterių įrangos integravimo konsultacinės paslaugos
72220000 Sistemų ir techninės konsultacinės paslaugos
72240000 Sisteminės analizės ir programavimo paslaugos
72246000 Sistemų konsultacinės paslaugos
72254100 Sistemų tikrinimo paslaugos
72252000 Kompiuterinio archyvavimo paslaugos
72317000 Duomenų saugojimo paslaugos
72910000 Kompiuterių dubliavimo paslaugos
2 dalis apima personalo ir paslaugų, skirtų IT infrastruktūros paslaugų palaikymui, teikimas EIB grupės patalpose Liuksemburge.
IT infrastruktūros operacijos apima veiklą šiose srityse:
— Serverių operacinių sistemų inžinerijos ir administravimo paslaugas,
— „Linux“ (įskaitant „Red Hat“), „Unix“, „Windows“,
— Virtualizacijos inžinerijos ir administravimo paslaugas.
„VMware“, „Hyper-V“.
— Atminties ir atsarginių kopijų inžinerijos ir administravimo paslaugas,
— Infrastruktūros programų inžinerijos ir administravimo paslaugas.
— Stebėsenos, planavimo, automatizavimo ir orkestravimo inžinerijos ir administravimo paslaugas,
— Infrastruktūros veiklos paslaugas,
— Duomenų centro palaikymo ir infrastruktūros turto valdymo paslaugas,
— Infrastruktūros technologijų paslaugos dizainas ir architektūra.
Paslaugos bus teikiamos per vietoje esančius inžinierius, nebent nurodyta kitaip.
Personalo ir paslaugų, skirtų IT tinklų ir vieningo ryšio palaikymui, teikimas
Pirkimo dalies Nr.: 3
72315000 Duomenų tinklo valdymo ir palaikymo paslaugos
72315100 Duomenų tinklo palaikymo paslaugos
72315200 Duomenų tinklo valdymo paslaugos
72511000 Tinklo valdymo programinės įrangos paslaugos
72700000 Kompiuterių tinklo paslaugos
72710000 Vietinio tinklo paslaugos
3 dalis apima šių sričių IT tinklų veiklos paslaugas:
— Tinklų infrastruktūros paslaugas,
— Tinklų ir vieningo ryšio dizaino ir architektūros paslaugas,
— Vieningo ryšio technologijų paslaugas.