Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Athróirí Uathoibríocha SamplaCHA gan Fhuinneog chun Éilliú Alfa agus Béite a Thomhas
Uimhir thagartha: JRC/GEE/2020/OP/2495
II.1.2)Príomhchód CPV38341500 Contamination-monitoring devices
II.1.4)Cur síos achomair:
Teastaíonn ó sheirbhís fisice sláinte JRC-Geel a chóras athróra samplaigh a athnuachan, as a mbaintear úsáid chun na tástálacha cuimilte arna mbailiú sna limistéar núicléacha faoi rialú a thomhas mar a mbeadh éilliúcháin tritiam ann.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 130 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise38341500 Contamination-monitoring devices
38341600 Radiation monitors
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Athróirí uathoibríocha samplacha gan fhuinneog chun éilliú alfa agus béite a thomhas.