Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Προμήθεια επίπλων γραφείου για τον Ευρωπαϊκό Οργανισμό Χημικών Προϊόντων
Αριθμός αναφοράς: ECHA/2019/424
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV39100000 Έπιπλα
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Αντικείμενο της παρούσας διαδικασίας διαγωνισμού είναι η παροχή επίπλωσης γραφείου, εξαρτημάτων και συναφών υπηρεσιών.
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
1) έπιπλα γραφείου, εξαρτήματα και ανταλλακτικά,
2) υπηρεσίες ανακαίνισης και συντήρησης για υπάρχοντα και νέα έπιπλα,
3) συναφείς υπηρεσίες.