Υπηρεσίες - 639374-2021
Βέλγιο-Βρυξέλλες: Υποστήριξη δράσεων για την ψηφιοποίηση των κατασκευών των ΜΜΕ
2021/S 243-639374
Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Υπηρεσίες
Νομική βάση:
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Υποστήριξη δράσεων για την ψηφιοποίηση των κατασκευών των ΜΜΕ
Αριθμός αναφοράς: EASME/2020/OP/0025
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
73000000 Υπηρεσίες έρευνας και ανάπτυξης, καθώς και συναφείς υπηρεσίες παροχής συμβουλών
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Ο EISMEA προτίθεται να συνάψει σύμβαση παροχής υπηρεσιών για την ανάπτυξη στοχευμένων δράσεων για την υποστήριξη της ψηφιοποίησης των ΜΜΕ του κατασκευαστικού τομέα στην Ευρωπαϊκή Ένωση.
Οι υπηρεσίες που αποτελούν αντικείμενο της παρούσας πρόσκλησης υποβολής προσφορών, συμπεριλαμβανομένων τυχόν ελάχιστων απαιτήσεων, περιγράφονται λεπτομερώς στη συγγραφή υποχρεώσεων στο τμήμα 1).
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
71354100 Υπηρεσίες ψηφιακής χαρτογράφησης
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
72314000 Υπηρεσίες συλλογής και διαταξινόμησης δεδομένων
80500000 Υπηρεσίες κατάρτισης
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Υποστήριξη δράσεων για την ψηφιοποίηση των κατασκευών των ΜΜΕ.