Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Υπηρεσίες - 664525-2022
Submission deadline has been amended by:  38760-2023
Ελλάδα-Αθηνα: Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού
2022/S 231-664525
Προκήρυξη σύμβασης
Υπηρεσίες
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Ανάπτυξη του νέου Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος (ΟΠΣ) του e-ΕΦΚΑ και αναβάθμιση του συστήματος ψηφιακής απονομής συντάξεων ΑΤΛΑΣ
Αριθμός αναφοράς: ΦΠΥ 112/22
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
72262000 Υπηρεσίες ανάπτυξης λογισμικού
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προκήρυξη Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την ανάπτυξη του νέου Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος (ΟΠΣ) του e-ΕΦΚΑ και την αναβάθμιση του συστήματος ψηφιακής απονομής συντάξεων «ΑΤΛΑΣ». Σύμβαση 1 του Έργου: «Υποέργο 5 και 6: Ανάπτυξη του νέου Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος (ΟΠΣ) του e-ΕΦΚΑ, αναβάθμιση του συστήματος ψηφιακής απονομής συντάξεων «ΑΤΛΑΣ» (Δράση 16750) και ανάπτυξη συστημάτων κεντρικής διαχείρισης του e-ΕΦΚΑ».
Αντικείμενο της σύμβασης είναι ο αναλυτικός σχεδιασμός και η ανάπτυξη του νέου Ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος ΟΠΣ-e-ΕΦΚΑ καθώς και η αναβάθμιση του συστήματος τήρησης ασφαλιστικής ιστορίας ΑΤΛΑΣ. Στο Παράρτημα I «Αναλυτική Περιγραφή Φυσικού και Οικονομικού Αντικειμένου» της παρούσας παρουσιάζεται αναλυτικά το αντικείμενο του έργου.
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 54 945 290.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: όχι
II.2)Περιγραφή
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
48730000 Πακέτα λογισμικού ασφαλείας
72221000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών επιχειρησιακής ανάλυσης
72222300 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών
72224000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαχείρισης έργων
72253000 Γραμμή άμεσης βοήθειας και υπηρεσίες υποστήριξης
72253200 Υπηρεσίες υποστήριξης συστημάτων πληροφορικής
72254100 Υπηρεσίες δοκιμής συστημάτων πληροφορικής
72265000 Υπηρεσίες σύνθεσης λογισμικού
72322000 Υπηρεσίες διαχείρισης δεδομένων
79416000 Υπηρεσίες δημοσίων σχέσεων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: